Політика

Автор: lybart
Дата: 16.01.2013

Рубрика: Громадський сектор

Мітки:

Політика і молодь – хто кого?

Будь – яка влада не може обійтись без амбіцій. Якщо ж говорити про політичну владу, то тут навряд чи можна розглядати її без  амбіцій молоді. Дуже часто старші за віком стверджують нам, що «надто амбіційній молоді в житті буде важко і цей молодий ентузіазм пропаде відразу ж від першого розчарування!» Що ж, амбіції молоді в політиці є достатньо великими, і деяким молодим людям вдається себе реалізувати на піку юності. Та чи довго це триває? І наскільки можуть існувати поряд такі поняття, як політика і молодь?

За даними психологів, молодь – це не просто ще одна соціально-демографічна група суспільства, а це емоційно нестабільна група здебільшого, що перебуває у пошуках та намагається реалізувати себе. В основному рішення, які приймають молоді  хлопці та дівчата, є спонтанними, необдуманими та майже ніколи не підкріплюються реальним поглядом на речі. Якщо мова йде про участь у владі, що на думку більшості політологів, є найпривабливішим видом діяльності для значної частини молоді, що має чітко сформовану громадську позицію, то лише слово «влада» діє як наркотик і у свідомості тих, хто дійсно воліє присвятити своє життя управлінню, виробляється допінг щастя, який дорівнює такому ж самому допінгу, який молода людина отримує, коли закохується.

Та в сучасній політичній обстановці в нашій державі замало говорити про те, чи йде ж молодь в політику і чому. Варто розглядати більшу частину молоді, яка просто стає «робочою силою», «важелем впливу» в руках політиків. Таким чином формується у молоді зовсім інше поняття стосовно політики як явища і швидше процес аномії, тобто відчуження від політичного життя, аніж навпаки, формується у свідомості молодих людей. Та спокуса мати у своїх руках владу, впливати а маси не може і не має права бути відкинутою.

Тому кожен молодий хлопець чи дівчина, маючи ілюзію щодо свого майбутнього в політичній сфері, може її втратити одразу або ж жити із нею, закриваючи очі на ті політичні брудні схеми, які не просто виробляють ті, хто на даний момент при владі, а хто  є частиною цілої системи вже тривалий час, яку дуже важко зруйнувати.

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі