Політика

В’ячеслав Кириленко

В’ячеслав Анатолійович Кириленко – народний депутат України сьомого скликання. 7 червня 1968 року народився на Київщині у смт. Поліське. Навчався на філософському факультеті у Київському університеті імені Шевченка, де в 1996 році закінчив аспірантуру. Має звання кандидат філософських наук. У студентські роки був дуже активним діячем, був головою Українського студентського союзу. Протягом десяти рокків був головою молодіжної організації “Молодий Рух”. Вперше хотів потрапити у Верховну Раду у 1994 році. Він балотувався з Білоцерківського округу, але ця спроба вийшла невдалою.

Вже на наступних парламентських виборах він був обраний у народні депутати України, де пройшов по Київському округу. У 2002 році став заступником голови Української народної партії. У цьому ж році пройшов у парламент у партії “Наша Україна”. Тоді ж отримав посаду першого заступника голови комітету Верховної Ради з питань соціальної політики. Під час президентських виборів 2004 року активно допомагав Віктору Ющенко. По закінченню виборів був призначений на посаду міністра праці та соціальної політики.

Поступово кар’єра Кириленка пішла вгору і восени 2005 року він отримав посаду віце-прем’єр-міністра України. На наступних виборах знову пройшов у парламент, очоливши “Нашу Україну”. У той час постійно підтримував президентську програму.

Після створення партії “Наша Україна – Народна самооборона” Кириленко став лідером цієї фракції. Його однопартійці активно висували кандидатуру Кириленка на посаду спікера, але він самостійно зняв свою кандидатуру. Пізніше він створив свою партію “За Україну”. Домовившись з Арсенієм Яценюк про поступово об’єднання партій, вони разом пішли на вибори. На виборах 2012 року пройшов у складі ВО “Батьківщина”.

В’ячеслав Кириленко одружений, а його дружина Катерина викладає філософію в університеті. Вперше вони побачились і познайомились, коли разом подавали документи на аспірантуру. Вони виховують дочку і сина. Політик дуже захоплюється футболом і любить читати книги. Кириленко нагороджений Орденом святого Юрія Переможця, Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі