Політика

Нестор Шуфрич

Нестор Іванович Шуфрич – український політичний діяч. Народився Нестор Іванович у Західній Україні, а саме в Ужгороді. Відбулося це 29 грудня 1966 року.

Ще у дитячі роки активно займається спортом. І вже у віці 16 років отримав звання майстра спорту зі стрільби з лука. По закінченню школи відбув у військо, де відслужив два роки. Прийшовши з армії, працював перекладачем у торговому підприємстві у рідному місті. Поступово почав зростати у підприємницькій діяльності. Працював на різних посадах у підприємстві “Вест-Котрейд”, де дійшов до посади президента. Одночасно навчався в Ужгородському державному університеті, у якому закінчив історичний факультет.

У 1996 році розпочалась його політична кар’єра. У цьому році він пройшов у Соціал-демократичну партію. Вже у 1998 році вперше стає народним депутатом України від Соціал-демократичної партії по Закарпатському окрузі. Після проходження у парламент почав працювати у комітеті, який займався економікою та народним господарством. З 2000 року займав посаду заступника голови парламентського комітету з питань бюджету. У 2002 році знову проходить у Верховну Раду, балотуючись у Черкаській області. У своїй партії займає посаду заступника.

Під час президентських виборів 2004 року активно підтримує Віктора Януковича. За поданням останнього, Шуфрич був призначений представником у Центральній Виборчій комісії. Тоді ж він був сильним опонентом Віктора Ющенка. Тоді ж він захищає дисертацію і отримує ступінь кандидата економічних наук. Вже на наступних виборах до парламенту Шуфрич балотується з партією Леоніда Кравчука. Не пройшовши у Верховну Раду України, Нестор Іванович обирається у Верховну Раду Автономної Республіки Крим. Наступного року правління Януковича довіряє йому посаду міністра з надзвичайних ситуацій. Нестор Шуфрич входить до Партії Регіонів. У 2010 році стає вже заступником Секретаря Ради національної безпеки та оборони України. Пройшовши у 2012 році у Верховну Раду, Нестор Іванович був звільнений з посади.

Політик часто потрапляє у різні скандальні суперечки і тому його часто у пресі називають українським Жириновським. Нестор Шуфрич має нагороду Орден за заслуги ІІ і ІІІ ступеня. Нестор Іванович володіє футбольним клубом “Говерла” зі свого рідного міста, але президентом клубу є його син Олександр, який є не менш епатажним. Від двох шлюбів виховує двох синів.

Коментарі (1)

  1. Денис
    16.08.2013

    то серйозний дядько

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі