Політика

1025 років з дня хрещення Київської Русі, святкує вся Україна!

28 липня 2013 вся Україна буде святкувати 1025 років з дня коли на святу Русь прийшло християнство. Коли весь київський люд за наказом св. князя Володимира був охрещений в річці Дніпро. І з нагоди цієї події Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів України активізувати роботу центральних та місцевих органів виконавчої влади для проведення святкових заходів з нагоди 1025 — річниці хрещення Русі. Про це йдеться в Указі Президента від 21 січня 2013 року № 34/2003.

За цим указом уряд повинен представити план заходів які відбудуться в липні 2013 року та переглянути склад комісії.

Також президент України наголосив на необхідності збереження пам’яток культури які мають відношення до християнства.

Також Кабінет Міністрів України повинен внести пропозиції проведення урочистих заходів, щодо святкування в місті Києві та належне фінансування усіх урочистих подій які відбудуться протягом цього періоду.

Президент доручив усім міським державним адміністраціям включаючи Раду Міністрів Автономної Республіки Крим, міст Севастополя та Києва, обласним адміністраціям представити план заходів щодо проведення урочистих заходів з нагоди свята. Також було доручення про об’єднання всіх громадян та релігійних організацій для спільного святкування 1025 – річниці хрещення Київської Русі.

Також святкування має відбутися і на релігійному рівні, де планується запрошення делегатів усіх канонічних православних церков. І за словами Предстоятеля Української Православної Церкви яке було виголошене до учасників міжнародної конференції «Церква – наука – суспільство: питання взаємодії», він зазначив, що вибір який був зроблений нашими пращурами на чолі з великим князем Володимиром у Х столітті набагато вперед визначив розвиток нашого суспільства. І без перебільшення можна сказати, що українська культура виросла на тому фундаменті який був закладений князем Володимиром.

Сайт Політика. Інфо, вітає усіх православних християн України! Нехай Бог допомагає вам, нашим політикам, та нашій державі! Надіємось, що для нашої держави, в тому числі в політичному плані, усе ще попереду!

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі