Політика

Путін проти атаки США на Сирію

Вчора президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що конгрес США не має права санкціонувати військовий удар по Сирії. Як наголосив глава Росії, це не його компетенція.

«Зараз всі зосередженні на тому, що в конгресі обговорюється питання санкціонованого застосування сили. Це абсолютна підміна здорового глузду, розуміння міжнародного права. Конгрес жодної країни не може санкціонувати подібні дії. Вони санкціонують агресію, тому все, що поза рамками Ради Безпеки ООН – це агресія, а не самозахист. Але як відомо, Сирія на США не нападає, тому про захист не може бути і мови», — сказав Володимир Путін.

Він вважає, що у даному випадку дії Америки є недопустимими.

Як зазначив Володимир Путін, що зараз усі ми дивимося і переживаємо через екрани телевізорів, чи буде санкціоновано атаку на Арабську країну чи ні. І на даний момент це є недопустимим.

Тим часом спікер конгресу США Джон Бейнер відмовився зустрічатися з російськими колегами, котрі хотіли обговорити питання голосування по застосуванню сили по відношенню до Сирії.

 Посольство РФ у Вашингтоні, підтверджує, що візит російської сторони планується і відбудеться на наступному тижні. Хто увійде до делегації невідомо. Але при цьому російська сторона висловила бажання зустрітися з сенаторами та з членами Палати представників від демократів та республіканців.

 Комітет закордонних справ США при Сенаті, ухвалив проект резолюції, який схвалює військову атаку Америки на Сирію, через застосування хімічної зброї проти мирних жителів поблизу Дамаска.

2 комментария

  1. lybart
    07.09.2013

    Путін завжди проти буде, ой дограються вони так до другого Афганістану. Ну чи там В’єтнаму. Не вже економічно не можна один з одним змагатись, завжди потрібно війська підключати…

  2. Andriy_R
    07.09.2013

    Виявляється,що не можна!!!вже давно заведено мірятися військовою могутністю, а не економічним зростанням!!!і це факт!!!!

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі