Політика

Удар по Сирії загроза всьому світу

Президент Росії Володимир Путін вважає, що військовий удар США по САР може призвести до того, що у світі ще більшою стане загроза хвилі тероризму та насилля.

С своїй статті яку опублікувало видання The New York Times,  глава РФ звернувся до всіх громадян Сполучених Штатів Америки, передають Ріа Новини.

В своїй статті Володимир Путін наголосив, що потенційний удар по Сирії, не дивлячись на жорстку коаліцію зі сторони світових та релігійних лідерів, включаючи Папу Римського, призведе до ще більших жертв, і навіть може вийти за межі Арабської республіки.

Президент РФ зазначив, що ООН в цьому питані може повторити долю Ліги Націй, яка розпалася через неможливість впливати на ситуацію в міжнародному співтоваристві.

«Таке може статися, якщо впливові країни будуть приймати свої рішення та силові акції поза спиною ООН, без санкцій на це Ради Безпеки», — вважає Путін.

Глава РФ зазначив, що сирійський конфлікт підштовхнув його звернутися до американських громадян та політичних діячів. В ситуації коли є відчутним дефіцит спілкування між двома народами, це є дуже важливим.

Як повідомили в міністерстві оборони Росії, до постійного оперативного з’єднання ВМС РФ в Середземному морі приєднаються ще гвардійський ракетний крейсер «Москва», великий десантний корабель «Николай Фильченков», та сторожовий корабель «Сметливый».

Повідомляється, що корабель «Николай Фильченков» вже вийшов з Новоросійська та йде в зону Босфор – Дарданелли, після чого він повинен прибути в сирійський порт Тартус. Крейсер «Москва» завершив форсування Гібралтарської протоки та вийшов вже на оперативний простір.

Оперативні з’єднання ВМС РФ в Середземному морі включають в себе великі десантні кораблі «Пересвет», «Адмирал Невельской», «Минск», «Новочеркасск», «Александр Шабалин», великий протичовновий корабель «Адмирал Пантелеев» та сторожевий корабель «Неустрашимий».

Штаб командування всіма оперативними з’єднаннями знаходиться на кораблі  «Адмирал Пантелеев».

Постпреди п’яти країн членів РБ ООН, 11 вересня провели нараду, на якій вирішували питання передання сирійською стороною хімічної зброї під міжнародний контроль.

В свою чергу ніякої інформації на рахунок цієї зустрічі журналістам надано не було, та і самі дипломати відмовилися коментувати щось.

Тим часом, ЦРУ США розпочало надавати допомогу повстанським військам САР у вигляді легкої стрілецької зброї та боєприпасів. Ця процедура розпочалася дві неділі тому.

Як повідомляють американські чиновники, зброя надходить повстанцям разом з автомашинами, засобами зв’язку та медикаментами.

Але американська сторона не квапиться надавати опозиційним військам проти танкові ракети «земля — повітря».

Донедавна, адміністрація Барака Обами відмовлялася від надання допомоги у вигляді зброї повстанцям. Причиною цього було те, що в їхніх рядах знаходилися екстремісти, в тому числі бойовики «Джебхат ан — Нусрі», що напряму співпрацює з «Аль — Каїдою». За оцінками експертів кількість військових повстанців складає 100 тисяч осіб, з них 25 % екстремісти.

У вівторок держсекретар США зазначив, що повстанці жалілися на не своєчасне отримання допомоги, але зараз все надходить вчасно, але не було уточнено, яка саме допомога їм надходить.

Коментарі (1)

  1. lybart
    12.09.2013

    Може Путін і правий

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі