Політика

Франція хоче «позбутися від Асада»

Влада Франції виступає за те, щоб Рада Безпеки ООН чим швидше проголосувала за російсько – американський проект резолюції по Сирії. Президент країни Франсуа Олланд, наголошує на тому, що потрібне військове втручання в Сирійську Арабську Республіку.

«Проголосувати по даній резолюції ми можемо до кінця неділі», — про це повідомив президент Франції телеканалу TF1.

Олланд зазначив, що договір між Росією та США, це крок вперед у вирішені сирійського конфлікту, а також найкращий шлях щоб позбутися від президента САР Башара Асада.

Франсуа Олланд зазначив, що тепер можна з повною серйозністю задуматися про дипломатичні рішення, але і не потрібно відкидати можливість військової інтервенції, якщо воєнні дії відійдуть на другий план, то Сирія стане неконтрольованою.

Міністри закордонних справ Франції, Великобританії та США сьогодні продовжать розробляти документ в столиці Франції. Після того як його чорновий варіант буде готовий, глава МЗС Франції Лоран Фабіус зустрінеться та обговорить його з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

Нагадаємо, що Росія та США в Женеві підписали документ, згідно якого, Сирія повинна представити повний список арсеналу хімічної зброї. На основі цього документу, до середини 2014 року, Сирія повинна знищити, або передати під міжнародний контроль увесь арсенал хімічної зброї, що знаходиться на території країни. З цією ініціативою російської сторони погодився навіть офіційний Дамаск.

Якщо ж Сирія не виконає умови договору, то до неї будуть застосовані санкції відповідно до глави VII Уставу ООН.

Коментарі (1)

  1. Andriy_R
    16.09.2013

    Франція обідилась, що її не запросили!!!

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі