Політика

Іран не проти знищення хімічної зброї на сході

Хасан Роухані заявив, що вважає необхідним, щоб країни Близького Сходу знищили весь свій арсенал хімічної зброї. Про це президент Ірану заявив американському телеканалу NBC.

По словам лідера Іранської Республіки, вони ніколи не намагатимуться роздобути зброю масового знищення. Тому що, країна Іран виступає за мир, стабільність та ліквідацію хімічної зброї у світі. Роухані заявив, що вони «за» використання ядерних технологій, але якщо це буде в мирних цілях.

Журналістами було задане питання на рахунок того, чи не проявив Барак Обама слабкість, коли відмовився від удару по Сирії.

«Рішення будь – якої країни, якщо вона хоче розпочати війну можна вважати слабкістю. Але якщо країна намагається зберегти мир у світі, то це є повага до самого миру», — заявив Роухані.

Лідер Ірану також заявив, що листувався з президентом США. Президент арабської країни наголосив, що листування мало лише позитивне та конструктивне значення діалогу. І що це може бути фундаментом для хорошого майбутнього. Він зазначив, що лідери усіх країн повинні діяти у відповідності до своїх національних інтересів, і не слухати нікого з боку.

Глава Пентагону Чак Хейгел був приємно здивований словами Хасана Роухані. А також заявив, що Барак Обама готовий вести діалог зі своїм колегою, і наголосив також, що Іран повинен підтвердити свої слова на ділі.

Раніше відбулася заява представника Білого дому, про те що переписка між лідерами обох країн дійсно велася. В ній йшлося про те, щоб врегулювати спірні питання між країнами на рахунок ядерної програми Ірану.

Іран готовий продемонструвати США, що вони використовують ядерну програму лише в мирних цілях.

Наголошується, що в найближчому майбутньому зустріч двох лідерів не планується.

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі