Політика

США готові судити Асада

Адміністрація глави США мають намір організувати судовий процес проти президента Сирії Башара Асада. Вашингтон розпочав збирати досьє на сирійського лідера, до нього мають увійти всі злочини, що були скоєні в Сирійській Арабській Республіці.

США розпочали підготовку декількох громадян Сирії, які будуть збирати інформацію та аналізувати її на місцях. Будуть розглянуті всі інциденти, що сталися під час президентства Асада. Уповноважений посол Америки з особливих питань Стівен Рапп заявив, що уряд їхньої країни готовий співпрацювати з міжнародним співтовариством для організації «змішаного процесу».

Зі слів Раппа стало відомо, що США отримали велику кількість документів, що нараховує близько 200 тисяч сторінок, які будуть вивчатися в спеціальному центрі в Європі., який був створений за ініціативою влади Америки. Документи будуть представлені лише тоді, коли судовий процес стане можливим.

Раніше президент США Барак Обама заявив, що влада країни і надалі буде боротися за те, щоб лідер Арабської Республіки залишив свій пост.

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі