Політика

США та Іран: переговори розпочато

За повідомленнями Білого дому, відбудеться зустріч між держсекретарем США Джоном Керрі та новопризначеним міністром закордонних справ Ірану Джавадом Заріфом. Основною темою обговорення, буде ядерна програма Ісламської республіки.

 Представники двох країн зустрінуться в четвер, передає  BBC News. Керрі та Заріф стануть учасниками переговорів, що відбудуться між міністрами закордонних справ РФ, Великобританії,  Німеччини, Франції та КНР.

Нагадаємо, що це буде перша зустріч з 1979 року між представниками Америки та Ірану.

Також білий дім не виключає того, що на Генеральній асамблеї ООН відбудеться зустріч між Бараком Обамою та Хасаном Роухані. Сьогодні обидва лідери своїх країн мають виступити перед учасниками асамблеї.

З повідомлень керівника прес – служби держдепартаменту США Джен Псакі, Америка готова до співпраці з Іраном, головне, щоб Роухані був серйозно налаштований взаємодіяти.

Також було зазначено, що між Іраном та світовим співтовариством буде налагоджений взаємозв’язок, який допоможе дипломатичним шляхом вирішити питання ядерних програм Тегерану.

Псакі зазначила, Вашингтон розраховує на те, що новий уряд Ісламської республіки буде співпрацювати з МАГАТЕ, яка веде розслідування відносно ядерного досьє Ірану.

Джен Псакі також зазначила, що держсекретар США задоволений, тим що міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф готовий дати відповідь та заспокоїти міжнародну спільноту, за всі ядерні розробки, які проводяться в країні.

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі