Політика

Демократична партія України

Как перевести деньги с киви кошелька на игровые автоматы вулкан www.invstudent.ru/. .

Однією з сучасних українських політичних партій є демократична партія України. Днем її народження вважається 28 грудня 1990 року. Міністерство юстиції ДПУ офіційно зареєструвала 28 червня 1991 року.

Початком створення майбутньої сучасної партії України був «Маніфест Демократичної партії України», який був опублікований в березні місяці 1990 року. Автором цього маніфесту був український дисидент Юрій Бадзьо. Того ж року , в Києві 15 травня була зібрана ініціативна група, яка провела засідання. На ньому був удосконалений «Маніфест ДПУ» та був створений організаційний комітет. На Всеукраїнській конференції, що проходив в місті Теребовля, в жовтні 1990 року організаційний комітет проголосив створення нової політичної партії – Демократичної партії України.

Перший установчий з’їзд відбувся 15 – 16 грудня 1990 року в місті Києві. На цьому з’їзді був обраний голова партії – Юрій Бедзьо. Варто зазначити, що членами партії переважно були українські т радянські письменники, такі як Володимир Яворівський, Дмитро Павличко, Іван Драч та багато інших видатних особистостей.  До її складу входив також відомий вчений Генріх Дворко.

Основою на яку спиралася партія були вихідці з Народного Руху України, яка ще на той час не була партією, тоді ще це була організація. Офіційно зареєстровано партію було 28 червня 1991 року. Члени ДемПУ виступали за незалежність України, виходу її зі складу СРСР. Вони виступали за проведення демократичних реформ у країні.

Коли партія була створена, її ряди поповнили представники комуністичної партії та безпартійні. Хоча партія і не брала участі в парламентських виборах 1990 року, але вона все рівно була представлена своїми представниками в законодавчому органі країни. Коли партія проходила шлях свого становлення та стала самостійною, вона відмежувалася від НРУ, до складу якого входила. На президентських виборах 1991 року, ДПУ підтримувала Леоніда Кравчука, який переміг у виборах кандидата від НРУ В’ячеслава Чорновола. Однією з причин, що змусили Демократичну партію України вийти з лав Народного Руху, це була його опозиційність по відношенню до Леоніда Кравчука. Після цього ДемПУ недорахувалася декількох своїх відомих членів, серед яких виділявся Іван Драч.

Протягом 1989 – 1991 років партія була представлена у ВР СРСР двома кандидатами, це були Володимир Яворівський та Георгій Петрук – Попик. 1 1992 році був створений «Конгрес народно – демократичних сил», до складу якого входили: ДемПУ, УСДП, УРП, частина НРУ та «Просвіта». Всі ці політичні сили були прихильниками курсу президента України Леоніда Кравчука. Лідерами цього об’єднання були Михайло Горин, Лариса Скорик та Юрій Бадзьо. Але даному об’єднанню не судилося довго проіснувати.

На даний момент головою партії є Костюк Світлана Миколаївна. Штаб – квартира знаходиться в місті Києві.

2 комментария

  1. demokrat
    15.05.2014

    Костюк Светлана Николаевна не является главой партии. На данном этапе развития, ДПУ полносью обновиля свой состав. ДПУ — уникальная партия НЕ ИМЕЮЩАЯ ЛИДЕРА. Все решения партии принимаются исключительно коллегиально.

  2. lybart
    17.05.2014

    Дякуємо за повідомлення!

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі