Політика

Партія «Віче»

Раніше партія «Віче» мала назву «Конституційно – демократична партія».

Роком заснування партії вважають 1991 рік. Члени партії вважають себе спадкоємцями  Російської партії, що діяла в Росії у 20 столітті. Партія використовує теорію ліберального консерватизму, та представляє інтереси лише інтелігенції та підприємців.

На виборах до парламенту 1998 року партія брала участь у складі блоку КДП та МБР «Соціально – ліберальне об’єднання»,саме об’єднання складалося з 62 членів, з яких МБР було – 39 членів, а КДП – 11 членів. Але блок так і не зміг пройти до ВРУ, та в мажоритарних округах не було обрано жодного кандидата.

2002 рік ознаменувався для партії участю у парламентських виборів у складі блоку «Команда озимого покоління». Блок на виборах набрав лише 2, 02 %. Але жоден кандидат так і не був обраний до законодавчого органу країни.

7 – й позачерговий з’їзд партії, який відбувся 16 вересня 2007 році в Нікополі, прийняв рішення змінити назву партії. Після з’їзду вона стала носити назву «Віче».

У 2006 році партія знову бере участь у виборах до парламенту країни.  Але набравши 1, 74 % голосів, партія не змогла набрати необхідну кількість, щоб подолати прохідний бар’єр. Варто зазначити, що у 2006 році партія не входила до жодного блоку, та брала участь у виборах самостійною ланкою. На більшою підтримкою партія користувалася у Києві та Харківській області, найменше її підтримували на Донбасі та Західній Україні.

У парламентських виборах 2006 року, що проходили достроково, її попередній лідер Інна Богословська брала участь у виборах у складі Партії регіонів. На даний момент головою партії є Ігор Дідковський. Штаб – квартира знаходиться в місті Києві.

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі