Політика

Партія «Молода Україна»

В міністерстві юстиції партія була зареєстрована 9 липня 1999 року.

В Києві 1996 року було створено об’єднання «Молода Україна». А вже в 1997 році дане об’єднання взяло участь в створені передвиборчого блоку «Вперед, Україно». В 1998 році об’єднання відновилося думкою створення власної політичної сили на арені України.

Перший з’їзд новоствореної сили відбувся 26 квітня 1999 року в місті Києві. В ньому взяли участь делегати майже від усіх областей України та міста Києва. До цього з’їзду було залучено 20 областей нашої країни. На першому з’їзді було прийнято Статут та Програму партії, а також був обраний голова. Головою партії було обрано Донія Олександра Сергійовича, його першим заступником та головою Секретаріату став Сивачок Олександр Миколайович.

В 1999 році в міністерстві юстиції було видано офіційне свідоцтво про реєстрацію № 1197.

В 1999 році 17 грудня відбувся ІІ позачерговий з’їзд партії, на якому було обрано нового голову, ним став Голубченко Анатолій Костянтинович, заступником став Збітнєв Юрій Іванович, Головою секретаріату було обрано Міненка Михайла Анатолійовича.  В період між першим та другим з’їздами партії, чисельність її членів відчутно зросла. А в позачерговому з’їзді взяли участь делегати з 16 областей України, міст Києва та Севастополя і АР Крим.

Згодом в 2001 році міністерством юстиції України була затверджена символіка партії, прапор, гасло про що було видано офіційне свідоцтво № 415. 29 грудня того ж року на VI з’їзді партії було обрано нового голову. Ним став депутат Київради Карандєєва Ростислава Володимировича. Згодом тодішній голова партії 21 лютого 2004 року подав у відставку з займаної посади. Обов’язки виконуючого партії було покладено на Голову Секретаріату Анатолія Коваленка. Вже 17 квітня 2004 року на черговому вже VIII  з’їзді, Коваленка Анатолія Івановича було офіційно обрано Головою партії.

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі