Політика

В Литві будуть молитися за Україну

28 листопада в Вільнюсі, коли по вулицям міста буде відбуватися мирна хода, учасники будуть молитися за Україну.

Саме це дійство має намір організувати монастир Базиліанського ордену святого Йосафата. Таким чином організатори мають намір підтримати Україну та її громадян долучитися до скарбниці європейських цінностей. В процесії мають намір взяти від 100 до 500 чоловік, а закінчиться вона на Кафедральній площі столиці Литви.

У Вільнюсі 28 – 29 листопада має відбутися саміт «Східного партнерства», на якому Україна мала намір підписати договір про асоціацію з ЄС.

Але незадовго до цього, український уряд згорнув усі процеси, та саму підготовку цього договору. Вищими чинами країни, все це обґрунтовувалося тим, що країна в економічному плані ще далека до того, щоб війти до Європи.

При цьому влада української держави має намір активувати свої зв’язки з сусідньою Росією.

Але влада Литви та інших європейських країн, мають надію на те, що Україна все таки не втратить свого шансу стати ближчою до європейського співтовариства, та підпише на саміті договір про асоціацію.

Народ української держави також підтримує намагання Європи стати ближче до України. В багатьох міста відбуваються акції протесту де люди вимагають від президента піди назустріч до заходу.

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі