Політика

Європейський Союз не буде вести торги з Росією по Україні

Ситуація навколо підписання асоціації між Україною та ЄС набирає все більше обертів. Причиною цьому є те, що народ вимагає підписання асоціації, європейське співтовариство теж дуже хоче цього, а влада просто зупинила цей процес. Можливо буде трохи неправильно сказано по відношенню до своєї держави, але «ласий шматок», що лежить в центрі Європи, яким є Україна, став каменем спотикання між РФ та ЄС. Ніхто не хоче втрачати таку стратегічно – важливу територію, де вплив може мати дуже важливе значення.

Так глава МЗС Польщі Радослав Сікорський заявив, що ЄС не має наміру вести торги з Росією на рахунок України, яка в свою чергу призупинила процес асоціації, який до речі є вже надрукованим.

Зі слів Сікорського стало зрозумілим те, що не буде ставитися питання хто дасть більше, такого в ЄС немає.

Глава МЗС Польщі вважає, що Україні потрібно брати приклад з сусідньої Молдови, яка не торгуючись проводить потрібні реформи, і в свою чергу отримує бажану допомогу від Європи на рівні країн, які стоять а порозі вступу до ЄС. І тут питання виникає, Європа що купляє все, що їй потрібно. Дайте допомогу без реформ, якщо в цьому є нагальна потреба.

Радослав Сікорський, також вважає, що влада України і надалі буде стояти між вибором Росія чи ЄС. А справді, що ж нам вибрати. Хтось хоче до Росії, а хтось до ЄС. Що робити? Питання гостре і то дуже!

Саміт у Вільнюсі вже відкрився. Що там буде, що зробить Україна не зрозуміло. Принаймні народ зрозуміти не може. Тому дочекаємося його завершення і побачимо, куди ми підемо.

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі