Політика

Автор: lybart
Дата: 28.04.2014

Рубрика: Теорія політики

Економіка і політика

Є низка наглядних прикладів того, як економіка, та політика тісно пов’язані одне із одним. У нас зараз в країні ледве не кожен себе може вважати хорошим політологом. А та економічна ситуація яка була і є в країні, зумовлює той факт, що багато хто і в економіці розбирається. Тому питання економіки та політики є дуже важливим та актуальним.

Серед останніх наглядних прикладів того, що політика та економіка це речі сумісні та тісно пов’язані. Сьогодні у вечері стало відомо про нові санкції від ЄС відносно Російської Федерації, мабуть зараз же послідкують санкції і від США. І здебільшого, третій етап санкцій буде стосуватись економіки.

В Києві також є наглядний приклад даних речей. Сьогодні також з]явилась інформація про те, що відновлювальні роботи на Грушевського, біля стадіону Динамо ім. Валерія Васильовича Лобановського відновлюються із трьох джерел. А саме з місцевого бюджету, фінансів від футбольного клубу «Динамо» Київ, а також фінансів від кандидата у президенти України Петра Порошенка.

І ще один уже супер наглядний приклад. Наш портал на політичну тематику, і на ньому ми також можемо заробляти гроші, задля того, аби хоча би окупити затрати. В цьому плані, ми користуємось сервісом Блогун, який себе відмінно зарекомендував. У них можна не тільки заробляти, але й розкручувати власний портал, чи то якусь сторінку.

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі