Політика

Російський суд вдруге виніс рішення про відмову Siemens у арешті їх турбін, які незаконно встановлюють у Криму

Арбітражний суд Москви вкотре відмови компанії Siemens у накладенні арешту на їх турбіни, які незаконно відправили та монтують у Криму.

Про це йдеться у рішенні суду.

Компанія Siemens намагається домогтися арешт чотирьох газо-турбінних установок, які незаконно монтують у Криму. Німецький концерн намагався переконати суд, що монтаж цих турбін в подальшому призведе до зниження їх вартості, а демонтаж спричинить додаткові фінансові втрати. Окрім того, після їх монтажу повернення турбін буде скрутним або неможливим, пише Політика посилаючись на канал 24.

Однак суд вирішив, що аргументи Siemens непереконливі. Попри те, що на сайті російської Єдиної інформаційної системи у сфері закупівель є інформація про оголошення «Технопромекспорт» конкурсу на укладення договору на виконання робіт по монтажу електротехнічного обладнання.

Відтак суд вдруге відмовив накласти арешт на ці турбіни. Перед тим така відмова була 18 серпня.

Нагадаємо, на початку липня з’явилась інформація, що на станціях в окупованому Криму планують встановити турбіни німецького концерну Siemens. Історія одразу ж викликала чималий резонанс.

Німецький концерн Siemens визнав, що його продукція (газові турбіни) потрапила до окупованого Криму в обхід санкцій. Згодом Siemens подав позов до Арбітражного суду Москви щодо цих поставок.

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі