Політика

Суд виніс вирок у справі прорива Саакашвілі

Мостиський районний суд Львівщини визнав екс-губернатора Одещини Міхеіла Саакашвілі винним у незаконному перетині українського кордону та наклав на нього штраф у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів — 3400 грн.

Також Саакашвілі має сплатити 320 грн судового збору.

Сам пан Саакашвілі на судове засідання не прийшов, а його інтереси представляли адвокати Назар Кульчицький та Маркіян Галабала, пише Політичний Ньюзмейкер посилаючись на ББС.

Хоча в кінці засідання адвокат Галабала заявив, що пан Саакашвілі таки попросив перенести засідання на кілька днів, щоб він приїхав і надав остаточні пояснення та сказав заключне слово.

Перше засідання у цій справі пройшло 18 вересня, проте розгляд тоді перенесли на 22 вересня.

На засіданні 22 вересня суд заслухав свідків та переглянув відео подій на пункті пропуску «Шегині» 10 вересня.

За звинуваченням у незаконному перетині кордону пану Саакашвілі загрожує штраф від 1700 до 3400 гривень або адміністративний арешт на 15 діб.

Попри невелику суму штрафу Міхеіл Саакашвілі заявляє, що для нього справа принципу довести, що він законно потрапив на територію України.

Політик перетнув український кордон 10 вересня. Представники прикордонної служби назвали в’їзд в Україну незаконним та склали на нього адміністративний протокол.

У липні 2017 року президент Петро Порошенко зупинив українське громадянство пана Саакашвілі, який у той час саме перебував у США.

Представники української влади заявляли, що у пана Саакашвілі немає дійсного українського паспорта, а тому його не можуть пустити на територію України.

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі