Політика

Росія несе відповідальність за бомбардування та жертви у Сирії — Тіллерсон

Росія «несе відповідальність» за атаки з використанням хімічної зброї на підконтрольній повстанцям території в Сирії, заявив державний секретар США Рекс Тіллерсон.

Росія несе відповідальність за бомбардування та жертви у Сирії - Тіллерсон

Як передає The Independent, про це він заявив за підсумками конференції з розслідування злочинів, пов’язаних із застосуванням хімічної зброї, яка відбулася в Парижі, пише Політика посилаючись на Новое время.

«Росія, врешті-решт, відповідальна за загиблих в Східній Гуті і незліченних інших сирійців, проти яких застосували хімічну зброю, оскільки Росія втягнута [в війну] у Сирії», — сказав Тіллерсон.

За словами держсекретаря, в результаті використання хімічної зброї під час бомбардування Східної Гути постраждали більше 20 цивільних, більшість з них — діти. Тіллерсон додав, що президент Сирії Башар Асад продовжує використовувати хімічну зброю проти свого народу.

Нагадаємо, що 13 січня мешканці провінції Східна Гута, яка розташована неподалік від Дамаска, повідомили, що під час атаки урядових військ був використаний отруйний газ.

Використання хімічної зброї заборонено Конвенцією про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та її знищення від 1993 року.

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі