Політика

Чиновники спростили для мешканців Донбасу механізм реєстрації на ЗНО

Чиновники спростили для мешканців Донбасу механізм реєстрації на ЗНОМеханізм реєстрації зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які проживають і навчаються на тимчасово окупованих територіях держави, у 2018 році буде спрощено. Про це на прес-конференції повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, передає Політика посилаючись на УНН.

“Для осіб, які є на тимчасово окупованих територіях, також для учасників антитерористичної операції будуть створені дещо легші умови реєстрації. Зокрема, це полегшення полягає в тому, що вони, у зв’язку з тим що недостатньо добре працюють засоби зв’язку, зокрема пошта з відповідними територіями, зможуть надсилати відповідний комплекти документів до регіональних центрів оцінювання якості освіти не лише у паперовому вигляді — їм буде дано право надсилати і в електронному вигляді електронними листами,” — зазначив він.

Крім цього, за його словами, відповідна категорія осіб буде мати право пройти реєстрацію під час додаткового часу з 3 по 21 травня.

Проте особи, які скористаються таким правом, зможуть пройти ЗНО виключно у додаткову сесію.

Коментувати

Вам необхідно війти, аби залишити коментарі.

Нові записи

Нові коментарі